info
عکس صنایع غذایی هلچین
category

صنایع غذایی هلچین محله 15 خرداد، یزد

ارائه‌دهنده خدمات مرتبط با صنعت غذا
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی صنایع غذایی هلچین

صنایع غذایی هلچین (ارائه‌دهنده خدمات مرتبط با صنعت غذا) در محله 15 خرداد یزد و بلوار دانشجو، شهید مرتضی صالحیه واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی رستوران سادات اخوی، گروه هفت خورشید، نمایندگی سایپا تقوی، کالای برق جهان افروز یزد و مسجد امام حسین قرار گرفته است.
سایر مراکز ارائه‌دهنده خدمات مرتبط با صنعت غذا که در محدوده صنایع غذایی هلچین واقع شده‌اند:

 • شرکت بازار گستر پگاه شعبه یزد
  (5.0)
  بلوار دانشجو، شهید علی محی الدینی
 • شرکت محصولات لبنی پگاه
  (4.0)
  بلوار دانشجو، شهید علی محی الدینی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط جمشیدپور (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی صنایع غذایی هلچین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد صنایع غذایی هلچین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه صنایع غذایی هلچین ندارد.
  neshan logo