info
عکس نمایندگی سایپا تقوی
category

نمایندگی سایپا تقوی محله آبشاهی، یزد

نمایندگی خودرو
4.0
5 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی نمایندگی سایپا تقوی

نمایندگی سایپا تقوی (نمایندگی خودرو) در محله آبشاهی یزد و بلوار دانشجو واقع شده است. این نمایندگی یکی از دو نمایندگی خودرو در محله آبشاهی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه آیینه و روشنایی یزد و همچنین تالار مهرگان یزد، مبلمان اداری کاوا، مسجد امام حسین، مرکز مشاوره و ارائه خدمات پرستاری در منزل(توانا) و دفترفنی فطرس قرار گرفته است.
سایر نمایندگی‌های خودرو که در محدوده نمایندگی سایپا تقوی واقع شده‌اند:

 • نمایندگی 4019 ایران خودرو
  آیت الله علاقه بند
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط snowman (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نمایندگی سایپا تقوی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد نمایندگی سایپا تقوی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نمایندگی سایپا تقوی ندارد.
  neshan logo