info
عکس خدمات فنی قدس
category

خدمات فنی قدس محله جوادیه (زمانی)، تهران

ارائه خدمات مرتبط با صنعت ساختمان
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی خدمات فنی قدس

خدمات فنی قدس (ارائه خدمات مرتبط با صنعت ساختمان) در محله جوادیه (زمانی) تهران و خیابان نوری واقع شده است. این مکان یکی از پنج مرتبط با صنعت ساختمان در محله جوادیه (زمانی) تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شرکت برنج آنلاین، داروخانه شبانه روزی امید نو، کاکتوسکده میلاد، دبستان پسرانه دولتی شهید دکتر بهشتی و دفتر پیشخوان دولت جوادیه قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو جوادیه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز ارائه خدمات مرتبط با صنعت ساختمان که در محدوده خدمات فنی قدس واقع شده‌اند:

 • فروشگاه دوربین مدار بسته
  ابوذر
 • مصالح ساختمانی سیماران
  بزرگراه یارجانی، اکبری، بین نوری و صد و سی و پنجم
 • درب چرمی و اکوستیک چرمکوب
  (4.0)
  یارجانی، بین 144 و باکری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ⭐مرتضی قاسمی⭐ (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خدمات فنی قدس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خدمات فنی قدس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خدمات فنی قدس ندارد.
  neshan logo