info
عکس ایستگاه اتوبوس قلعه مرغی
category

ایستگاه اتوبوس قلعه مرغی محله بوستان ولایت، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس قلعه مرغی

ایستگاه اتوبوس قلعه مرغی (ایستگاه اتوبوس) در محله بوستان ولایت تهران و خیابان پل برادران حسنی، برادران حسنی، چراغی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله بوستان ولایت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ایستگاه مترو زمزم، پارکینگ شبانه‌روزی زمزم، ورودی مترو ایستگاه زمزم، مجموعه ورزشی شهدای زمزم و درب شهربانو بوستان ولایت قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو زمزم، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس قلعه مرغی تهران

در شهر تهران، محله بوستان ولایت ، ایستگاه اتوبوس قلعه مرغی تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس پل برادران حسنی، برادران حسنی، چراغی است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس قلعه مرغی تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو زمزم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس قلعه مرغی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده قلعه مرغی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  برادران حسنی، بین قویدل و اولیایی پور
 • ایستگاه اتوبوس درمانگاه
  بزرگراه یارجانی، بعد از نجفی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس قلعه مرغی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس قلعه مرغی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس قلعه مرغی ندارد.
  neshan logo