info
عکس ایستگاه اتوبوس درمانگاه
category

ایستگاه اتوبوس درمانگاه محله جوادیه (زمانی)، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس درمانگاه

ایستگاه اتوبوس درمانگاه (ایستگاه اتوبوس) در محله جوادیه (زمانی) تهران و خیابان کنارگذر یارجانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله جوادیه (زمانی) تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد شربیانیها، شهرداری ناحیه 1 منطقه 16 تهران، دبستان هاجر، دفتر خدمات شهرداری جوادیه و مرکز بهداشت جوادیه شهید شاطری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس درمانگاه تهران

ایستگاه اتوبوس درمانگاه تهران در شهر تهران، محله جوادیه (زمانی) و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه یارجانی، بعد از نجفی قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس درمانگاه تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو زمزم است. همچنین آژانس سهراب را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده درمانگاه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان مقدم
  ابوذر، بین احمدی و دوم
 • ایستگاه اتوبوس مترو زمزم
  غلامرضایی، بین برادران حسنی و تولی خانلو
 • ایستگاه اتوبوس نهم دی
  نواب
 • ایستگاه اتوبوس یخچال
  بزرگراه یارجانی، صفوی، بیست متری جوادیه، بین چهره برقی و حبیب زاده
 • ایستگاه اتوبوس ورزشگاه
  برادران حسنی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس درمانگاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس درمانگاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس درمانگاه ندارد.
  neshan logo