info
عکس ایستگاه اتوبوس نهم دی
category

ایستگاه اتوبوس نهم دی محله عباسی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نهم دی

ایستگاه اتوبوس نهم دی (ایستگاه اتوبوس) در محله عباسی تهران و خیابان نواب، شمال واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله عباسی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان کودکان شهید فهمیده، موزه شهید قدمی و پاساژ ارشاد و همچنین مشاور املاک علیزاده، پارکینگ عباسی، نانوایی بربری، اگزوز سازی سید و صفایی و خودت پرکن خودت بخور قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نهم دی تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس نهم دی تهران است که در محله عباسی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در نواب قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس نهم دی تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو هلال احمر قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس اتوشهباز قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس نهم دی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نهم دی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس درمانگاه
  بزرگراه یارجانی، بعد از نجفی
 • ایستگاه اتوبوس میدان رازی
  هلال احمر، بین خط ویژه و آسیاب جلالی
 • ایستگاه اتوبوس امام زاده معصوم
  قزوین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نهم دی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نهم دی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نهم دی ندارد.
  neshan logo