عکس ایستگاه اتوبوس شیخ محمدی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس شیخ محمدی (محله بلورسازی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، هلال احمر، شیخ محمدی

موقعیت ایستگاه اتوبوس شیخ محمدی در محله بلورسازی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس شیخ محمدی (ایستگاه اتوبوس) در محله بلورسازی تهران و خیابان شیخ محمدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله بلورسازی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پیتزا ساندویچ پیربابا، اهورا رایانه، فروشگاه اناری، داروخانه دکتر شاکری و مسجد نوجه دهیهای اردبیل مقیم مرکز قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شیخ محمدی

ایستگاه اتوبوس شیخ محمدی را می‌توانید در شهر تهران، محله بلورسازی خیابان شیخ محمدی پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس هلال احمر، شیخ محمدی می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شیخ محمدی عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو بریانک قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس میثم واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، هلال احمر، شیخ محمدی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شیخ محمدی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه میدان مقدم
  ابوذر، بین احمدی و شهسوار حقیقی
 • ایستگاه اتوبوس میدان مقدم
  ابوذر، احمدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شیخ محمدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شیخ محمدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شیخ محمدی ندارد.
  neshan logo