info
عکس ایستگاه اتوبوس شیخ محمدی
category

ایستگاه اتوبوس شیخ محمدی محله بلورسازی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شیخ محمدی

ایستگاه اتوبوس شیخ محمدی (ایستگاه اتوبوس) در محله بلورسازی تهران و خیابان شیخ محمدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله بلورسازی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی خانه موزه شهیدان کربلایی و همچنین اهورا رایانه، پیتزا ساندویچ پیربابا، داروخانه دکتر شاکری، بستنی و لبنیات سنتی بی بی و مسجد نوجه دهیهای اردبیل مقیم مرکز قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شیخ محمدی تهران

ایستگاه اتوبوس شیخ محمدی تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله بلورسازی پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس شیخ محمدی، بین کمپانی و دوم می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شیخ محمدی تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو هلال احمر قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس میثم واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.





سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شیخ محمدی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان مقدم
  ابوذر، احمدی
 • ایستگاه اتوبوس میدان محمودی
  بزرگراه یارجانی، برزه کار، بین 156 و 153
 • ایستگاه اتوبوس میدان محمودی
  بزرگراه یارجانی، میدان محمودی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شیخ محمدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شیخ محمدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شیخ محمدی ندارد.
  neshan logo