info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان مقدم
category

ایستگاه اتوبوس میدان مقدم محله مقدم، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان مقدم

ایستگاه اتوبوس میدان مقدم (ایستگاه اتوبوس) در محله مقدم تهران و خیابان احمدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله مقدم تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ امام زمان (ع) و همچنین تعمیرگاه تلفن پاناسونیک (خدمات فنی پارسیان)، شیرینی عسل هانی بال، پیتزا ناپولی، کبابی فرد ابوذر و طباخی حاج حسین قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو زمزم، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان مقدم تهران

ایستگاه اتوبوس میدان مقدم تهران در شهر تهران، محله مقدم و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در ابوذر، احمدی قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان مقدم تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو زمزم قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان مقدم تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان مقدم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پل امام زاده معصوم
  برادران حسنی، بین قزوین و اصغری علایی
 • ایستگاه اتوبوس میدان محمودی
  بزرگراه یارجانی، برزه کار، بین 156 و 153
 • ایستگاه اتوبوس شیخ محمدی
  شیخ محمدی، بین کمپانی و دوم
 • ایستگاه اتوبوس میدان محمودی
  بزرگراه یارجانی، میدان محمودی
 • ایستگاه اتوبوس ابوذر
  ابوذر، بین فراهانی و آقا جانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط علی بیات (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان مقدم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان مقدم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان مقدم ندارد.
  neshan logo