info
عکس ایستگاه اتوبوس شهر بانو
category

ایستگاه اتوبوس شهر بانو محله بوستان ولایت، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهر بانو

ایستگاه اتوبوس شهر بانو (ایستگاه اتوبوس) در محله بوستان ولایت تهران و بزرگراه یارجانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله بوستان ولایت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد سجادیه، الکترونیک برد تعمیر ایسیو تعمیر برد، نانوایی بربری، موسسه آموزشی حکمت و آموزشگاه و آرایشگاه زهراعبدی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهر بانو تهران

ایستگاه اتوبوس شهر بانو تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله بوستان ولایت قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه یارجانی می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهر بانو تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو زمزم قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهر بانو تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهر بانو واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مترو زمزم
  غلامرضایی، بین برادران حسنی و تولی خانلو
 • ایستگاه اتوبوس میدان مقدم
  ابوذر، احمدی
 • ایستگاه اتوبوس نهم دی
  نواب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهر بانو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهر بانو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهر بانو ندارد.
  neshan logo