info
عکس ایستگاه اتوبوس بوستان ولایت
category

ایستگاه اتوبوس بوستان ولایت محله جوادیه (زمانی)، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بوستان ولایت

ایستگاه اتوبوس بوستان ولایت (ایستگاه اتوبوس) در محله جوادیه (زمانی) تهران و خیابان کنارگذر یارجانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله جوادیه (زمانی) تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ ناصح و همچنین درب چرمی و اکوستیک چرمکوب، پارک بازی خردسالان، نانوایی، باشگاه بدنسازی اکسیر نوین و سکوی اقامه نماز قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بوستان ولایت تهران

در شهر تهران، محله جوادیه (زمانی) ، ایستگاه اتوبوس بوستان ولایت تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس یارجانی، بعد از اکبری است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس بوستان ولایت تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو جوادیه قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس سعید قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بوستان ولایت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سردخانه
  بزرگراه شهید تندگویان
 • ایستگاه اتوبوس میدان محمودی
  بزرگراه یارجانی، میدان محمودی
 • ایستگاه اتوبوس میدان محمودی
  بزرگراه یارجانی، برزه کار، بین 156 و 153
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بوستان ولایت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بوستان ولایت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بوستان ولایت ندارد.
  neshan logo