info
عکس قصابی
category

قصابی محله جوادیه (زمانی)، تهران

فروشگاه فرآورده‌های گوشتی و پروتئینی
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی قصابی

قصابی (فروشگاه فرآورده‌های گوشتی و پروتئینی) در محله جوادیه (زمانی) تهران و خیابان اکبری واقع شده است. این فروشگاه یکی از نوزده فروشگاه فرآورده‌های گوشتی و پروتئینی در محله جوادیه (زمانی) تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ اطلس و همچنین مسجد قائم آل محمد، درب چرمی و اکوستیک چرمکوب، ایستگاه اتوبوس بوستان ولایت، نانوایی و شیرینی سرای قائم قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های فرآورده‌های گوشتی پروتئینی که در محدوده قصابی واقع شده‌اند:

 • سوپر پروتئین پرهام
  دشت آزادگان، نود و پنجم
 • پروتئین سرای محمدجواد
  دشت آزادگان، بین خط ویژه و خدایی همدانی
 • پخش پروتئینی فلاحی
  پل جوادیه، دشت آزادگان
 • گوشت طاهری
  بزرگراه شهید تندگویان، طارمی، زمانی، بین واحدی و توچانی
 • سوپر پروتئین چشم براه
  بزرگراه شهید تندگویان، طارمی، زمانی، بین چهره برقی و شفیع زاده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ چهارشنبه 08 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی قصابی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 08 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد قصابی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه قصابی ندارد.
  neshan logo