info
عکس آرایشگاه بانوان
category

آرایشگاه بانوان محله جوادیه (زمانی)، تهران

درباره‌ی آرایشگاه بانوان

آرایشگاه بانوان (آرایشگاه) در محله جوادیه (زمانی) تهران و خیابان صفر آبادی فراهانی واقع شده است. این مکان یکی از هجده آرایشگاه در محله جوادیه (زمانی) تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ اطلس و همچنین مسجد قائم آل محمد، درب چرمی و اکوستیک چرمکوب، لوازم آرایشی ستاره کیش، قصابی و ایستگاه اتوبوس بوستان ولایت قرار گرفته است.
سایر آرایشگاه‌های که در محدوده آرایشگاه بانوان واقع شده‌اند:

 • پیرایش رسول
  دشت آزادگان، ایروانی رباط کریم
 • پیرایش حسین
  نواب صفوی، زربافیان، حضرت پور، زیاد خانپور، تقاطع رباط کریم
 • پیرایش رضا
  بزرگراه شهید تندگویان، طارمی، زمانی، بین دوم و دارایی
 • پیرایش محسن
  بزرگراه یارجانی، سیفی، بیست متری جوادیه، بین نیک پرور و نامدار
 • پیرایش جمشید
  بزرگراه شهید تندگویان، طارمی، زمانی، هشتاد و چهارم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ چهارشنبه 08 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آرایشگاه بانوان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 08 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آرایشگاه بانوان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آرایشگاه بانوان ندارد.
  neshan logo