عکس پرده برقی آسناتک مشاهده در نقشه نشان
category

پرده برقی آسناتک (اصفهان)

پرده سرا
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، هشت بهشت شرقی، گلستان

موقعیت پرده برقی آسناتک اصفهان را به همراه آدرس تلفن و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.


پرده برقی آسناتک (پرده سرا) در اصفهان و خیابان گلستان واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری هشت بهشت و همچنین مرکز پخش سی دی آفتاب طلایی، پت شاپ و کلینیک دامپزشکی دکتر علی آقابابایی، رستوران بازی، فیزیوتراپی راحیل و نانوایی سنگک سید قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های پرده خوب این منطقه می‌باشد.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اصفهان، اصفهان، هشت بهشت شرقی، گلستان

تلفن تماس: 09139717031

وب‌سایت رسمی: pardebarghi.com


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط N@V!D.Z (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پرده برقی آسناتک اصفهان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

پرده فروشگاه فروشی سرا

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401

نظرات کاربران در مورد پرده برقی آسناتک

  • avatar
    جانسینا (شهریار سطح ۵) سه شنبه 26 اسفند ماه 1399

    پرده برقی آستانک که کار فروش انواع موتورهای پرده برقی بالارو و کنار رو را داراست و از کیفیت محصولات خوبی برخورداره

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پرده برقی آسناتک اصفهان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پرده برقی آسناتک اصفهان ندارد.
neshan logo