info
عکس ایستگاه اتوبوس امامزاده شاهزید
category

ایستگاه اتوبوس امامزاده شاهزید محله رکن الدوله غربی، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس امامزاده شاهزید

ایستگاه اتوبوس امامزاده شاهزید (ایستگاه اتوبوس) در محله رکن الدوله غربی اصفهان و خیابان هشت بهشت شرقی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله رکن الدوله غربی اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید صدوقی و مجتمع تجاری هشت بهشت و همچنین آموزشگاه رانندگی مشتاق، بهین مبتکران ایده ، نمایندگی مدیران خودرو جلیل مصیر، شرکت مهندسین مشاور بهاب سد و حمل اثاثیه منزل تاراز بار قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس امامزاده شاهزید اصفهان

ایستگاه اتوبوس امامزاده شاهزید اصفهان در شهر اصفهان، محله رکن الدوله غربی و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس هشت بهشت شرقی، بین ابن عبید آل زیار و نوروزیان است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس امامزاده شاهزید اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی گلزار را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس امامزاده شاهزید اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده امامزاده شاهزید واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چشمه باقرخان
  گلزار، بین رجایی و شکفته
 • ایستگاه اتوبوس مادی شهرستانی
  گلزار، جاوید
 • ایستگاه اتوبوس ثبت احوال
  22 بهمن، بین بن بست رنگین کمان و مجموعه اداری 22 بهمن
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس امامزاده شاهزید اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس امامزاده شاهزید در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس امامزاده شاهزید ندارد.
  neshan logo