info
عکس ایستگاه اتوبوس ثبت احوال
category

ایستگاه اتوبوس ثبت احوال محله رکن الدوله غربی، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ثبت احوال

ایستگاه اتوبوس ثبت احوال (ایستگاه اتوبوس) در محله رکن الدوله غربی اصفهان و خیابان ۲۲ بهمن واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله رکن الدوله غربی اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند گیملند (سرزمین بازی)، موزه دفاع مقدس و مجتمع مسکونی و تجاری کوثر و همچنین اداره کل ثبت احوال اصفهان، ایران ردیاب، دفتر پیشخوان خدمات دولت کد ۷۲۱۳۱۳۳۸، دبیرستان دخترانه نسرین جناب و رستوران غدیر ۳ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ثبت احوال اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس ثبت احوال اصفهان، شهر اصفهان، محله رکن الدوله غربی است. آدرس این ایستگاه اتوبوس 22 بهمن، بین بن بست رنگین کمان و مجموعه اداری 22 بهمن می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس ثبت احوال اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس بزرگمهر واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس ثبت احوال اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ثبت احوال واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس هشت بهشت
  لاهور، بین طاووس و مدائن
 • ایستگاه اتوبوس امامزاده شاهزید
  هشت بهشت شرقی، بین ابن عبید آل زیار و نوروزیان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ثبت احوال اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ثبت احوال در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ثبت احوال ندارد.
  location استان اصفهان، اصفهان، 22 بهمن، بین بن بست رنگین کمان و مجموعه اداری 22 بهمن
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo