info
عکس ایستگاه اتوبوس داروخانه نگین
category

ایستگاه اتوبوس داروخانه نگین محله رکن الدوله غربی، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس داروخانه نگین

ایستگاه اتوبوس داروخانه نگین (ایستگاه اتوبوس) در محله رکن الدوله غربی اصفهان و خیابان هشت بهشت شرقی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله رکن الدوله غربی اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری هشت بهشت و همچنین پت شاپ و کلینیک دامپزشکی دکتر علی آقابابایی، مرکز پخش سی دی آفتاب طلایی، کله پزی شهریار، پرده برقی آسناتک و دکتر فرهاد رجالی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس داروخانه نگین اصفهان

ایستگاه اتوبوس داروخانه نگین اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله رکن الدوله غربی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس هشت بهشت شرقی، بین موعود و قاسمی است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس داروخانه نگین اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس حمزه واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس داروخانه نگین اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده داروخانه نگین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بزرگمهر
  هشت بهشت شرقی، بین بزرگمهر و ابراهیمی
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای علامه امینی
  علامه امینی شرقی، بین صیاد شیرازی و پسندیده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس داروخانه نگین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس داروخانه نگین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس داروخانه نگین ندارد.
  neshan logo