عکس مجتمع مسکونی و تجاری کوثر
مشاهده در نقشه نشان
category

مجتمع مسکونی و تجاری کوثر (اصفهان)

بازار و مرکز خرید
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، علامه امینی غربی، گلباران 2

موقعیت مجتمع مسکونی و تجاری کوثر اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

مجتمع مسکونی و تجاری کوثر (بازار و مرکز خرید) در اصفهان و خیابان علامه امینی غربی، گلباران 2 واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند گیملند (سرزمین بازی) و موزه ی جنگ و همچنین اداره کل هواشناسی استان اصفهان، دبستان فرهنگیان، آتلیه فیلم آرا، گروه مشاورین املاک آینده و شرکت نوین اندیشان تابان کوثر(تابان سافت) قرار گرفته است.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اصفهان، اصفهان، علامه امینی غربی، گلباران 2


سایر مراکز خرید که در محدوده مجتمع مسکونی و تجاری کوثر واقع شده‌اند:

 • تحفه سرای یزد
  (5.0)
  حمزه اصفهانی شمالی، 22 بهمن، بین لاله و عنوانی
 • مجتمع تجاری هشت بهشت
  (2.0)
  هشت بهشت شرقی، بین شهید کریمی و مرتضوی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط marjan (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجتمع مسکونی و تجاری کوثر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  مرکز بازار مجتمع مال تجاری سنتر خرید پاساژ

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مجتمع مسکونی و تجاری کوثر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجتمع مسکونی و تجاری کوثر ندارد.
  neshan logo