info
عکس خرازی کلاسیک
category

خرازی کلاسیک محله زرهی، شیراز

درباره‌ی خرازی کلاسیک

خرازی کلاسیک (خرازی) در محله زرهی شیراز و خیابان استقلال 49 واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو خرازی در محله زرهی شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید برنج و حبوبات ناتا و همچنین چاپخانه تل چاپ، یوگا ققنوس، املاک آریا، میوه فروشی انصار شیراز و پارک محله تل بادی قرار گرفته است.
سایر خرازی‌های که در محدوده خرازی کلاسیک واقع شده‌اند:

 • خرازی پینک
  بلوار استقلال، استقلال 45، 4 شبان
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط maaref (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ شنبه 15 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خرازی کلاسیک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 15 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خرازی کلاسیک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خرازی کلاسیک ندارد.
  neshan logo