عکس خرازی کلاسیک
مشاهده در نقشه نشان
category

خرازی کلاسیک (محله زرهی - امیرکبیر، شیراز)

خرازی
4.0
6 رای
استان فارس شیراز استان فارس، شیراز، بلوار استقلال، 49 استقلال، بین 49/2 استقلال و 49/1 استقلال

موقعیت خرازی کلاسیک در محله زرهی - امیرکبیر شیراز را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

خرازی کلاسیک (خرازی) در محله زرهی - امیرکبیر شیراز و خیابان 49 استقلال واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو خرازی در محله زرهی - امیرکبیر شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه بعثت و همچنین قلیه سرا عامو حسین، چاپخانه تلچاپ، مسجد قائم، یوگا ققنوس و دبستان معارف 3 قرار گرفته است.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان فارس، شیراز، بلوار استقلال، 49 استقلال، بین 49/2 استقلال و 49/1 استقلال

تلفن تماس: 07138304792


سایر خرازی‌های که در محدوده خرازی کلاسیک واقع شده‌اند:

 • خرازی پینک
  بلوار استقلال، 45 استقلال، 4 شبان
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط maaref (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خرازی کلاسیک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  فروشگاه خرازی

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خرازی کلاسیک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خرازی کلاسیک ندارد.
  neshan logo