info
عکس فروشگاه سیسمونی فرشتگان
category

فروشگاه سیسمونی فرشتگان محله مصطفی خمینی، اراک

فروشگاه لباس و سیسمونی کودک
4.0
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه سیسمونی فرشتگان

فروشگاه سیسمونی فرشتگان (فروشگاه لباس و سیسمونی کودک) در محله مصطفی خمینی اراک و بلوار قدس، پزشک نیا واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو فروشگاه لباس و سیسمونی کودک در محله مصطفی خمینی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند دهکده بازی و باتیس و همچنین فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه، بوستان پیروزی، مدرسه دخترانه سما، گلفروشی نرگس و Cafe Veniz (کافه ونیز) قرار گرفته است.

درباره فروشگاه سیسمونی فرشتگان اراک

فروشگاه سیسمونی فرشتگان اراک در شهر اراک، محله مصطفی خمینی و قرار دارد. برای به دست آوردن اطلاعات موردنیازتان در مورد این فروشگاه، می‌توانید با شماره تلفن آن (08633665254) تماس بگیرید. فروشگاه سیسمونی فرشتگان اراک یکی از فروشگاه‌های خوب محله مصطفی خمینی به شمار می‌رود. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند بی‌بی سیتی و پوشاک کودک و نوجوان هپی لند قرار دارند.

چطور به فروشگاه سیسمونی فرشتگان اراک برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه سیسمونی فرشتگان اراک مطلع می‌کند. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس علوم پزشکی قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

اگر شما هم سری به فروشگاه سیسمونی فرشتگان اراک زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. تصاویر مربوط به فروشگاه سیسمونی فرشتگان اراک را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های سیسمونی و لباس کودک که در محدوده فروشگاه سیسمونی فرشتگان واقع شده‌اند:

 • بی‌بی سیتی
  دانشگاه، بلوار قدس، بین شهيد جمشيدي و پزشک نیا
 • پوشاک کودک و نوجوان هپی لند
  بلوار قدس، نوید، بین رز و محمدرضا مرادیان
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط dolati (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه سیسمونی فرشتگان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه سیسمونی فرشتگان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه سیسمونی فرشتگان ندارد.
  location استان مرکزی، اراک، بلوار قدس، پزشک نیا
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری فروشگاه سیسمونی فرشتگان

  شنبه 09:00 تا 21:30
  یک‌شنبه 09:00 تا 21:30
  دوشنبه 09:00 تا 21:30
  سه‌شنبه 09:00 تا 21:30
  چهارشنبه 09:00 تا 21:30
  پنج‌شنبه 09:00 تا 21:30
  جمعه 09:00 تا 21:30
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo