عکس پایانه اتوبوسرانی شهید سروری
category

پایانه اتوبوسرانی شهید سروری (محله عبدل آباد، تهران)

پایانه مسافربری و ایستگاه سوار
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه چراغی، مکتب العباس

موقعیت پایانه اتوبوسرانی شهید سروری در محله عبدل آباد تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پایانه اتوبوسرانی شهید سروری (پایانه مسافربری و ایستگاه سوار) در محله عبدل آباد تهران و بزرگراه چراغی، مکتب العباس واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار پارچه عبدل آباد تهران (احسانی) و همچنین پمپ بنزین، مرکز مخابرات شهید خوشقدم، ایستگاه مترو عبدل آباد، ایستگاه اتوبوس پایانه شهید سروری و تولید و پخش پیراهن مدوس قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این پایانه به ایستگاه مترو عبدل آباد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


تصاویر پایانه اتوبوسرانی شهید سروری


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه چراغی، مکتب العباس


سایر پایانه‌های که در محدوده پایانه اتوبوسرانی شهید سروری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه مینی بوس ساوه
  بزرگراه سعیدی، نرسیده به فولادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Damavand Geographic (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ دوشنبه 13 تیر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایانه اتوبوسرانی شهید سروری تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  ایستگاه سوار پایانه ترمینال مسافربری

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 13 تیر ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد پایانه اتوبوسرانی شهید سروری

  • avatar
   مجید حدادیان (شهریار سطح ۴) شنبه 30 مرداد ماه 1400

   عالیه

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پایانه اتوبوسرانی شهید سروری تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایانه اتوبوسرانی شهید سروری تهران ندارد.