info
عکس شرکت چی توز
category

شرکت چی توز محله شهرک استقلال، تهران

فروشگاه مواد غذایی
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی شرکت چی توز

شرکت چی توز (فروشگاه مواد غذایی) در محله شهرک استقلال تهران و خیابان تعاون واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این فروشگاه یکی از پنج فروشگاه مواد غذایی در محله شهرک استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی اتحادیه سراسری تعاونیهای مصرف کارکنان دولت (اسکاد)، شرکت خدمات و تجارت بم خودرو، کارخانه روغنکشی نوین گستر مشکات، شرکت روغن کشی اکسیدانه و خدمات فنی و مهندسی درخشش قرار گرفته است.

درباره فروشگاه شرکت چی توز تهران

فروشگاه شرکت چی توز تهران در محله شهرک استقلال شهر تهران، در قرار دارد. فروشگاه شرکت چی توز تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله شهرک استقلال به شمار می‌رود. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند شرکت پخش سراسری ایران قرار دارند.

چطور به فروشگاه شرکت چی توز تهران برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه شرکت چی توز تهران را انتخاب کنید. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس رنگین قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

اگر شما هم به فروشگاه شرکت چی توز تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. اگر تصویری از فروشگاه شرکت چی توز تهران دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده شرکت چی توز واقع شده‌اند:

 • شرکت پخش سراسری ایران
  (4.2)
  لشگری، جهاد جنوبی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط bagherzade (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ یکشنبه 06 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت چی توز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 06 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت چی توز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت چی توز ندارد.
  neshan logo