info
عکس ایستگاه اتوبوس حسین آباد
category

ایستگاه اتوبوس حسین آباد اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس حسین آباد

ایستگاه اتوبوس حسین آباد (ایستگاه اتوبوس) در اراک و بلوار خمین واقع شده است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حسین آباد اراک

در شهر اراک، ، ایستگاه اتوبوس حسین آباد اراک قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار خمین است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس حسین آباد اراک عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اراک دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس حسین آباد اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده حسین آباد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه خروج
  بزرگراه اراک - قم، بلوار خمین
 • ایستگاه اتوبوس خروجی صنعتی
  بلوار خمین، کاوش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حسین آباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حسین آباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حسین آباد ندارد.
  neshan logo