info
عکس ایستگاه اتوبوس خروجی صنعتی
category

ایستگاه اتوبوس خروجی صنعتی اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خروجی صنعتی

ایستگاه اتوبوس خروجی صنعتی (ایستگاه اتوبوس) در اراک و خیابان کاوش واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شرکت بتن مرکزی اراک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خروجی صنعتی اراک

ایستگاه اتوبوس خروجی صنعتی اراک را می‌توانید در شهر اراک، محله شهرک فاطمیه پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار خمین، کاوش قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف اراک، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس خروجی صنعتی اراک عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس خروجی صنعتی اراک و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خروجی صنعتی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس حسین آباد
  بلوار خمین
 • ایستگاه اتوبوس سه راه خمین
  بلوار خمین، بین همت 1 و میدان امام خمینی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خروجی صنعتی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خروجی صنعتی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خروجی صنعتی ندارد.
  neshan logo