info
عکس سوپر مارکت یاس
category

سوپر مارکت یاس (محله نوفل لوشاتو، مشهد)

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر مارکت یاس

سوپر مارکت یاس (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله نوفل لوشاتو مشهد و بزرگراه کلانتری، کلانتری11، نوفل14/1 - نوفل16/2 واقع شده است. این فروشگاه یکی از شش سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله نوفل لوشاتو مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجدحضرت قائم (عج)، فروشگاه آنلاین به آران، پوشش حورنس، اتوسرویس و کارواش قائم و آرایشگاه شمشاد قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت یاس واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت کردی
  بلوار پیروزی، بلوار رضوی، بین رضوی17 و 19
 • سوپرمارکت رضوی
  بلوار پیروزی، پیروزی 1، کسایی، رودکی8 - کسائی5
 • سوپر مارکت حمید
  بلوار پیروزی، پیروزی 1، کسایی، رودکی8 - کسائی5
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط av64 (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت یاس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت یاس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت یاس ندارد.
  neshan logo