info
عکس موزه سیار خلاقیت کودک و نوجوان
category

موزه سیار خلاقیت کودک و نوجوان محله ولیعصر، تهران

درباره‌ی موزه سیار خلاقیت کودک و نوجوان

موزه سیار خلاقیت کودک و نوجوان (موزه) در محله ولیعصر تهران و خیابان واعظی واقع شده است. این مکان یکی از دو موزه در محله ولیعصر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مجتمع بیمارستانی یاس (دانشگاه علوم پزشکی تهران)، موزه علوم و فناوری و مجتمع تجاری الماس کریمخان و همچنین کلیسا سرکیس مقدس، کافه وصال، کافه قنادی لرد، بیمارستان 15 خرداد و کانون محراب قرار گرفته است.




سایر موزه‌ها که در محدوده موزه سیار خلاقیت کودک و نوجوان واقع شده‌اند:

 • موزه ماشین های اداری سفیر
  (3.5)
  قرنی، کلانتری
 • موزه علوم و فناوری
  (4.2)
  قرنی، استاد شهری، سپند
 • خانه موزه چمن آرا (بتهوون)
  (4.3)
  میرزای شیرازی، یازدهم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی موزه سیار خلاقیت کودک و نوجوان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد موزه سیار خلاقیت کودک و نوجوان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه موزه سیار خلاقیت کودک و نوجوان ندارد.
  neshan logo