info
عکس کترینگ بلوط
category

کترینگ بلوط محله ولنجک، تهران

کترینگ و آشپزخانه
5.0
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی کترینگ بلوط

کترینگ بلوط (کترینگ و آشپزخانه) در محله ولنجک تهران و بزرگراه شهید چمران، یمن، اعرابی واقع شده است. این مکان یکی از سه کترینگ و آشپزخانه در محله ولنجک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان آیت الله طالقانی تهران و مرکز خرید بلوط و همچنین هتل بلوط تهران، مجموعه چهارفصل ولنجک، سازمان حفظ نباتات کشور، داروخانه دکتر رزازان و رستوران دنیای خوشمزه قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از آشپزخانه‌های خوب این منطقه می‌باشد.
سایر آشپزخانه‌های که در محدوده کترینگ بلوط واقع شده‌اند:

 • تهیه غذا ریواس
  بزرگراه شهید چمران، جوانان، الف، نرسیده به شهریور
 • کترینگ لیلپار بناب
  (3.0)
  بزرگراه یادگار امام، کچویی، بین طباخی و ماهوتچی
 • مام بیگی
  (5.0)
  بزرگراه شهید چمران، یمن، اعرابی
 • تهیه غذای میزبان
  (4.1)
  بزرگراه شهید چمران، فضل الله، دانشجو
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط صالح (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کترینگ بلوط اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کترینگ بلوط در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کترینگ بلوط ندارد.
  neshan logo