عکس کترینگ بلوط مشاهده در نقشه نشان
category

کترینگ بلوط (محله ولنجک، تهران)

کترینگ و آشپزخانه
5.0
4 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید چمران، یمن، اعرابی

موقعیت کترینگ بلوط در محله ولنجک تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.


کترینگ بلوط (کترینگ و آشپزخانه) در محله ولنجک تهران و خیابان اعرابی واقع شده است. این مکان یکی از سه کترینگ و آشپزخانه در محله ولنجک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان آیت الله طالقانی تهران و مرکز خرید بلوط و همچنین هتل بلوط تهران، مجموعه چهارفصل ولنجک، پایگاه بیمارستان طالقانی، سازمان حفظ نباتات کشور و داروخانه دکتر رزازان قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از آشپزخانه‌های خوب این منطقه می‌باشد.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه شهید چمران، یمن، اعرابی


سایر آشپزخانه‌های که در محدوده کترینگ بلوط واقع شده‌اند:

 • تهیه غذای میزبان
  (4.0)
  بزرگراه شهید چمران، فضل الله، دانشجو، بعد از عدالت
 • کترینگ لیلپار بناب
  (3.0)
  بزرگراه یادگار امام، کچویی، بین طباخی و ماهوتچی
 • مام بیگی
  (5.0)
  بزرگراه شهید چمران، یمن، اعرابی
 • تهیه غذا ریواس
  بزرگراه شهید چمران، جوانان، الف
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط صالح (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کترینگ بلوط تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  رستوران کترینگ آشپزخانه تحویل دلیوری غذا

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کترینگ بلوط تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کترینگ بلوط تهران ندارد.
  neshan logo