info
عکس ایستگاه اتوبوس بانک انصار
category

ایستگاه اتوبوس بانک انصار محله بلوار جمهوری، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بانک انصار

ایستگاه اتوبوس بانک انصار (ایستگاه اتوبوس) در محله بلوار جمهوری یزد و بلوار جمهوری اسلامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و دو ایستگاه اتوبوس در محله بلوار جمهوری یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان قلب افشار و همچنین رستوران ملل، شیرینی هانی، مسجد قبا، آجیل سرای سلطانی و شرکت بیمه سینا - شعبه یزد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بانک انصار یزد

ایستگاه اتوبوس بانک انصار یزد در شهر یزد، محله بلوار جمهوری و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار جمهوری اسلامی، بین وحدت و پیمان قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بانک انصار یزد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

تاکسی بیسیم 1833 و 1824 میهن هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس بانک انصار یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بانک انصار واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه فنی
  بلوار محمدکاظم طباطبایی یزدی، بین یزدی 42 و بلوار کارگر
 • ایستگاه اتوبوس فنی و حرفه ای
  بلوار کارگر شمالی، بین بلوار محمدکاظم طباطبایی یزدی و میدان یزدباف
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بانک انصار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بانک انصار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بانک انصار ندارد.
  neshan logo