عکس فروشگاه افق کوروش
مشاهده در نقشه نشان
category

فروشگاه افق کوروش (محله طیب، تهران)

فروشگاه زنجیره‌ای
4.0
2 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، شوش، 17 شهریور، صدوق، طیب، بین حسینی یزدی و محزون

موقعیت فروشگاه افق کوروش در محله طیب تهران را به همراه آدرس و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید.

فروشگاه افق کوروش (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله طیب تهران و خیابان طیب واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنج فروشگاه زنجیره‌ای در محله طیب تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی شهدای گمنام، بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی شهدای گمنام و مجتمع تجاری خراسان و همچنین مجموعه ورزشی شهید پناهی، چلو کبابی خان بابا، بیمه ایران شعبه میدان خراسان، تولیدی پوشاک قوامی و داروخانه شبانه روزی مهرگان قرار گرفته است.


درباره فروشگاه افق کوروش

فروشگاه افق کوروش را می‌توانید در شهر تهران، محله طیب و خیابان طیب پیدا کنید. فروشگاه افق کوروش یکی از فروشگاه‌های خوب محله طیب است و مشتریان زیادی دارد. فروشگاه زنجیره ایی افق کوروش، فروشگاه ویوان و فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.


چطور به فروشگاه افق کوروش برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه افق کوروش می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس صفاری قرار دارد. در نزدیکی فروشگاه افق کوروش ایستگاه مترو شهدای هفده شهریور نیز می‌باشد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

اگر شما هم به فروشگاه افق کوروش رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. عکس‌هایی از این فروشگاه را در ادامه مشاهده می‌کنید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه افق کوروش دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، شوش، 17 شهریور، صدوق، طیب، بین حسینی یزدی و محزون

وب‌سایت رسمی: okcs.com

ساعت کاری فروشگاه افق کوروش

 • شنبه08:00 - 23:00
 • یک‌شنبه08:00 - 23:00
 • دوشنبه08:00 - 23:00
 • سه‌شنبه08:00 - 23:00
 • چهارشنبه08:00 - 23:00
 • پنج‌شنبه08:00 - 23:00
 • جمعه09:00 - 22:00

سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه افق کوروش واقع شده‌اند:

 • فروشگاه زنجیره ایی افق کوروش
  قیام، 17 شهریور، سعیدی، بین کمال پور و فتحعلی زاده
 • فروشگاه ویوان
  شوش، 17 شهریور، بین تکلی و زینلی
 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو
  ری، خراسان، بین توکلی و لرزاده
 • جانبو
  خاوران، خراسان، یحیوی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط (Ra Tv) رامین توکل (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه افق کوروش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  فروشگاه افق کورش میدان خراسان فروشگاه زنجیره ای

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه افق کوروش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه افق کوروش ندارد.
  neshan logo