info
عکس سالون زیبایی ایرال
category

سالون زیبایی ایرال محله گلسار، رشت

درباره‌ی سالون زیبایی ایرال

سالون زیبایی ایرال (آرایشگاه) در محله گلسار رشت و خیابان ۲۰ متری گاز واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این مکان یکی از نه آرایشگاه در محله گلسار رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید تندیس و همچنین کافه رستوران شایان، پارک استاد معین، پت شاپ اسموکی، سوپر مارکت شریفی و خشکشویی مرجان قرار گرفته است.
سایر آرایشگاه‌های که در محدوده سالون زیبایی ایرال واقع شده‌اند:

 • پیرایش مردانه الماس
  (1.0)
  بلوار گیلان، بین خیابان 179 و 192
 • پیرایش آرمین
  (3.0)
  استاد معین، خیابان 169
 • آرایشگاه من‌ و چهره
  (5.0)
  کوچه یازدهم، بین گلها و سیزدهم
 • آرایشگاه لبنا
  (3.9)
  بلوار گیلان، خیابان 178 غربی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط میلاد (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سالون زیبایی ایرال اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سالون زیبایی ایرال در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سالون زیبایی ایرال ندارد.
  neshan logo