info
عکس مجتمع زعفران
category

مجتمع زعفران محله عنصری، مشهد

بازار و مرکز خرید

درباره‌ی مجتمع زعفران

مجتمع زعفران (بازار و مرکز خرید) در محله عنصری مشهد و بلوار 17 شهریور جنوبی واقع شده است. این مجتمع یکی از دوازده بازار و مرکز خرید در محله عنصری مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی اکسون پارک و مرکز خرید آسمان و همچنین هتل آپارتمان اسپینو، قنادی طباطبائی، سایز بزرگ 17 شهریور، درمانگاه خیریه آل محمد (ص) و زعفران نوین قائن قرار گرفته است.
سایر مراکز خرید که در محدوده مجتمع زعفران واقع شده‌اند:

 • پاساژ توس
  امام رضا، امام رضا 1
 • سرای اسلامی
  امام رضا، عیدگاه، طاووسی، بین عیدگاه 2 و محمدیه
 • بازار روسها
  امام رضا، ابتدای امام رضا
 • بازار بزرگ زعفران سی نور
  شهید حنایی، شهید حنایی 21
 • مجموعه ظرفکو
  (3.0)
  مصباح یزدی، مصباح یزدی 4
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر A166Nنشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ یکشنبه 02 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجتمع زعفران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 02 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مجتمع زعفران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجتمع زعفران ندارد.
  neshan logo