info
عکس شرکت فنی ومهدندسی خانه آب
category

شرکت فنی ومهدندسی خانه آب محله امجدیه - خاقانی، تهران

اداره و سازمان دولتی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی شرکت فنی ومهدندسی خانه آب

شرکت فنی ومهدندسی خانه آب (اداره و سازمان دولتی) در محله امجدیه - خاقانی تهران و خیابان خوانساری واقع شده است. این اداره یکی از بیست و هشت اداره و سازمان دولتی در محله امجدیه - خاقانی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان آراد، موزه و مجتمع فرهنگی 13 آبان و مجتمع تجاری اداری بهار و همچنین ایران رادیاتور، رستوران هتل آپادانا، دارالترجمه رسمی ماندگار، شرکت دماتجهیز و تعمیر تخصصی برد های الکترونیکی دیجی برد قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این اداره به ایستگاه مترو طالقانی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز دولتی که در محدوده شرکت فنی ومهدندسی خانه آب واقع شده‌اند:

 • شورای عالی آموزش‌ و پرورش
  قرنی، سمیه، بین پروین و بهار
 • معاونت فنی و عملیات بیمه ای صندوق بازنشستگی فولاد
  قرنی، کامل
 • اتحادیه صنف لبنیات
  بهارستان، قائدی، حاتم تهرانی مقدم
 • اتحادیه فروشندگان لاستیک، روغن و پنچرگیران تهران
  سپاه، طاهریان، بین فرزانگان و غزوی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مقدمی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت فنی ومهدندسی خانه آب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت فنی ومهدندسی خانه آب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت فنی ومهدندسی خانه آب ندارد.
  neshan logo