info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان سپاه
category

ایستگاه اتوبوس میدان سپاه (محله خواجه نصیر - حقوقی، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان سپاه

ایستگاه اتوبوس میدان سپاه (ایستگاه اتوبوس) در محله خواجه نصیر - حقوقی تهران و خیابان خواجه نصیرالدین طوسی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله خواجه نصیر - حقوقی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید سپنتا و همچنین خدمات کولر ماشین آرشاک، میدان سپاه، دبیرستان هوشمند دوره اول اندیشه صفا، مرغ بریان 444 و ویتامین سرای سپاه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان سپاه تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس میدان سپاه تهران، شهر تهران، محله خواجه نصیر - حقوقی است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید صیاد شیرازی، خواجه نصیرالدین طوسی، بین مستقیمی و میدان سپاه واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان سپاه تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو امام حسين است. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان سپاه تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان سپاه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پیچ شمیران م قدس
  انقلاب اسلامی، شریعتی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  مدنی، قجاوند، نامجو، بین آلایی و کمالی اصل
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان سپاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402

  نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس میدان سپاه

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   al
   یکشنبه 15 آبان ماه 1401

   اتوبوساش قدیمین خیلی

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان سپاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان سپاه ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید صیاد شیرازی، خواجه نصیرالدین طوسی، بین مستقیمی و میدان سپاه
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo