info
عکس اداره ابیاری رشت
category

اداره ابیاری رشت (محله ولیعصر، رشت)

اداره و سازمان دولتی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی اداره ابیاری رشت

اداره ابیاری رشت (اداره و سازمان دولتی) در محله ولیعصر رشت و خیابان وحدت واقع شده است. این اداره یکی از دو اداره و سازمان دولتی در محله ولیعصر رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کنگره 60، باشگاه پاک، درمانگاه دامپزشکی دکتر ذبیح پور، مبل آماج و فست فود پرشین فود قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده اداره ابیاری رشت واقع شده‌اند:

 • پست برق 63 کیلوولتی فشار قوی شهید مقدم
  بلوار شهید انصاری، ولی عصر
 • حفاظت اطلاعات رشت
  بلوار ولیعصر، بزرگراه خرمشهر، بلوار شهدای گمنام، دریای 1
 • اداره کل تعاون و رفاه اجتماعی
  (3.0)
  ارشاد، بلوار شهید انصاری
 • اداره کل حراست استان گیلان
  (5.0)
  بلوار شهدای گمنام، بین دریای 1 و 3
 • اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی گیلان
  (3.4)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی اداره ابیاری رشت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد اداره ابیاری رشت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه اداره ابیاری رشت ندارد.
  neshan logo