info
عکس خانه تفضلی-خانه سینما
category

خانه تفضلی-خانه سینما محله دانشگاه تهران، تهران

سالن و پردیس سینمایی
5.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی خانه تفضلی-خانه سینما

خانه تفضلی-خانه سینما (سالن و پردیس سینمایی) در محله دانشگاه تهران تهران و خیابان شفیعی واقع شده است. این مجموعه یکی از شش سالن و پردیس سینمایی در محله دانشگاه تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان آریا، موزه خیمه شب بازی و مرکز خرید دانشگاه و همچنین سینما عصر جدید، مرغ سوخاری تهران، پایگاه انتقال خون استان تهران (مرکز جامع وصال)، آزمایشگاه پاتوبیولوژی دانش و خانه سینما ساختمان شماره 2 قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس سینما خانه تفضلی-خانه سینما تهران

برای رفتن به سینما خانه تفضلی-خانه سینما تهران باید به محله دانشگاه تهران بروید. سینما خانه تفضلی-خانه سینما تهران را می توان از بهترین مراکز فرهنگی تفریحی محله دانشگاه تهران دانست. بازی گردش مالی، مرکز خدمات تفریحی اسکای بوی و مرکز بازی بینگو از دیگر مراکز تفریحی و سرگرمی هستند که می توانیم در اطراف این سینما نام ببریم.

چطور به سینما خانه تفضلی-خانه سینما تهران برویم؟

اگر قصد دارید از وسایل حمل ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این سینما در نزدیکی ایستگاه اتوبوس کارگر قرار دارد. اگر با استفاده از مترو به سینما خانه تفضلی-خانه سینما تهران می روید، در ایستگاه مترو تئاتر شهر پیاده شوید. اپلیکیشن مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به سینما خانه تفضلی-خانه سینما تهران را پیشنهاد می دهد. همچنین می توانید مسیریابی پیاده و مسیر اتوبوس یا مترو را از روی نقشه نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید. اگر به سینما خانه تفضلی-خانه سینما تهران مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر سینماهای که در محدوده خانه تفضلی-خانه سینما واقع شده‌اند:

 • خانۀ سینما
  انقلاب اسلامی، وصال شیرازی، بین طالقانی و شفیعی
 • سینما پلازا
  (4.3)
  انقلاب اسلامی، مهارت
 • سینما رادیو سیتی
  (4.4)
  ولیعصر، گیلان
 • سینما پارس
  (3.6)
  آزادی، نرسیده به خط ویژه
 • سینما مرکزی
  (3.1)
  آزادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 15 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خانه تفضلی-خانه سینما اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 15 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خانه تفضلی-خانه سینما در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خانه تفضلی-خانه سینما ندارد.
  neshan logo