info
عکس خانۀ سینما
category

خانۀ سینما محله دانشگاه تهران، تهران

سالن و پردیس سینمایی
4.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی خانۀ سینما

خانۀ سینما (سالن و پردیس سینمایی) در محله دانشگاه تهران تهران و خیابان وصال شیرازی واقع شده است. این مجموعه یکی از شش سالن و پردیس سینمایی در محله دانشگاه تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان آریا، موزه خیمه شب بازی و مرکز خرید دانشگاه و همچنین سینما عصر جدید، مرغ سوخاری تهران، پایگاه انتقال خون استان تهران (مرکز جامع وصال)، آزمایشگاه پاتوبیولوژی دانش و کافه رستوران گندمان قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس سینما خانۀ سینما تهران

سینما خانۀ سینما تهران در شهر تهران محله دانشگاه تهران واقع شده است. سینما خانۀ سینما تهران را می توان از بهترین مراکز فرهنگی تفریحی محله دانشگاه تهران دانست. از دیگر مراکز تفریحی و سرگرمی در محدوده این سینما می توانیم از بازی گردش مالی، مرکز خدمات تفریحی اسکای بوی و مرکز بازی بینگو نام ببریم.

چطور به سینما خانۀ سینما تهران برویم؟

اگر برای در امان بودن از ترافیک، قصد دارید از وسایل حمل ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این سینما در نزدیکی ایستگاه اتوبوس کارگر قرار دارد. ایستگاه مترو تئاتر شهر نزدیک ترین ایستگاه مترو به سینما خانۀ سینما تهران می باشد. شما می توانید برای انتخاب بهترین مسیر رسیدن به سینما خانۀ سینما تهران از اپلیکیشن مسیریاب نشان کمک بگیرید. علاوه بر این، شما می توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر اتوبوس یا مترو از نقشه نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید. اگر شما هم به سینما خانۀ سینما تهران مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر سینماهای که در محدوده خانۀ سینما واقع شده‌اند:

 • خانه تفضلی-خانه سینما
  (5.0)
  انقلاب اسلامی، وصال شیرازی، شفیعی
 • سینما پلازا
  (4.3)
  انقلاب اسلامی، مهارت
 • سینما رادیو سیتی
  (4.4)
  ولیعصر، گیلان
 • سینما پارس
  (3.6)
  آزادی، نرسیده به خط ویژه
 • سینما مرکزی
  (3.1)
  آزادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 15 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خانۀ سینما اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 15 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خانۀ سینما در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خانۀ سینما ندارد.
  neshan logo