عکس خیابان وصال شیرازی تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران ولیعصر، طالقانی، تقاطع وصال شیرازی
category

خیابان وصال شیرازی تهران

خیابانی در تهران

خیابان وصال شیرازی در منطقه 6 تهران واقع شده‌است و از محله‌های کشاورز - پارک لاله، دانشگاه تهران و فلسطین - انقلاب عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های کارگر جنوبی، آزادی و ولیعصر قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان وصال شیرازی می‌توان به بیمارستان البرز، بیمارستان آریا و اتحادیه صنف مسافربری استان تهران اشاره کرد. در اطراف خیابان وصال شیرازی 11 ایستگاه اتوبوس و 3 ایستگاه مترو قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان وصال شیرازی تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان وصال شیرازی نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان وصال شیرازی را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان وصال شیرازی تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...