info
عکس ایستگاه اتوبوس وصال
category

ایستگاه اتوبوس وصال محله دانشگاه تهران، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس وصال

ایستگاه اتوبوس وصال (ایستگاه اتوبوس) در محله دانشگاه تهران تهران و خیابان وصال شیرازی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و یک ایستگاه اتوبوس در محله دانشگاه تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان البرز، موزه جانور شناسی و مرکز خرید دانشگاه و همچنین شیرینی فرانسه، کافه هنر، پمپ بنزین وصال، رستوران مسینه و سینما سپیده قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس وصال تهران

ایستگاه اتوبوس وصال تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله دانشگاه تهران قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس انقلاب اسلامی، وصال شیرازی، بین بزرگمهر و فروهر است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس وصال تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو تئاترشهر قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی رازی قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس وصال تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده وصال واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کارگر
  جمهوری اسلامی، بین یکم و کارگر
 • ایستگاه اتوبوس شرکت نفت
  ولیعصر، طالقانی، بین بخت آور و بازرگانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس وصال اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس وصال در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس وصال ندارد.
  neshan logo