info
عکس ایستگاه اتوبوس انقلاب
category

ایستگاه اتوبوس انقلاب محله فرصت شیرازی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس انقلاب

ایستگاه اتوبوس انقلاب (ایستگاه اتوبوس) در محله فرصت شیرازی تهران و خیابان فرصت شیرازی واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله فرصت شیرازی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه استاد حسین بهزاد و مجتمع اداری تجاری جمالزاده و همچنین کافه پرهنر، مرکز مشاوره دانشگاه تهران، اقامتگاه و پانسیون پسرانه گل، ره آورد الکترونیک و آموزشگاه زبان سخن برتر قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو میدان انقلاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس انقلاب تهران

ایستگاه اتوبوس انقلاب تهران در شهر تهران، محله فرصت شیرازی و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس کارگر شمالی، فرصت شیرازی می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس انقلاب تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو میدان انقلاب قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس فخررازی قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس انقلاب تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده انقلاب واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دبستان فردوسی
  ولیعصر، طالقانی، بین نادری و وصال شیرازی
 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه تهران
  انقلاب اسلامی، نرسیده به اسکو
 • ایستگاه اتوبوس وصال
  بلوار کشاورز
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  بلوار کشاورز، حجاب، نرسیده به وصال شیرازی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس انقلاب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس انقلاب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس انقلاب ندارد.
  neshan logo