info
عکس موزه تصاویر معاصر
category

موزه تصاویر معاصر (محله دانشگاه تهران، تهران)

درباره‌ی موزه تصاویر معاصر

موقعیت موزه تصاویر معاصر در محله دانشگاه تهران تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

موزه تصاویر معاصر (موزه) در محله دانشگاه تهران تهران و خیابان مریم واقع شده است. این مکان یکی از چهار موزه در محله دانشگاه تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان پارس و موزه خیمه شب بازی و همچنین کافه نقش وصال، سینما عصر جدید، پایگاه انتقال خون استان تهران (مرکز جامع وصال)، مطب دکتر نقی حسینعلی و شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو بوستان لاله، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.سایر موزه‌ها که در محدوده موزه تصاویر معاصر واقع شده‌اند:

 • موزه طراحی
  کارگر شمالی، نصرت
 • موزه فاطمی
  بلوار کشاورز، قدس، تقاطع طالقانی
 • خانه موزه مهدی اخوان ثالث
  (4.5)
  دکتر فاطمی، ششم - شیخلر، خجسته
 • موزه هنرهای معاصر فلسطین
  (4.0)
  انقلاب اسلامی، برادران مظفر، بین بخشنده و بزرگمهر
 • موزه خیمه شب بازی
  (4.1)
  بلوار کشاورز، وصال شیرازی، دکتر اسلامی ندوشن
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 19 اردیبهشت ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی موزه تصاویر معاصر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  تاریخی جاهای مکان محل های موزه جاذبه دیدنی گردشگری توریستی

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 19 اردیبهشت ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد موزه تصاویر معاصر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه موزه تصاویر معاصر ندارد.
  neshan logo