info
عکس ایستگاه اتوبوس دبستان فردوسیعکس ایستگاه اتوبوس دبستان فردوسی
category

ایستگاه اتوبوس دبستان فردوسی محله دانشگاه تهران، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دبستان فردوسی

ایستگاه اتوبوس دبستان فردوسی (ایستگاه اتوبوس) در محله دانشگاه تهران تهران و خیابان طالقانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و یک ایستگاه اتوبوس در محله دانشگاه تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان پارس، موزه خیمه شب بازی و اتیران انفورماتیک و همچنین آزمایشگاه پاتوبیولوژی دانش، سینما عصر جدید، پایگاه انتقال خون استان تهران (مرکز جامع وصال)، کافه کتاب ققنوس و رستوران خانه کابل قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دبستان فردوسی تهران

ایستگاه اتوبوس دبستان فردوسی تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله دانشگاه تهران پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس ولیعصر، طالقانی، بین نادری و وصال شیرازی می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس دبستان فردوسی تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو تئاترشهر قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس فخررازی قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس دبستان فردوسی تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس دبستان فردوسی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  H
  شنبه 09 دی ماه 1402

  عکس از مقابل ایستگاه


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دبستان فردوسی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس انقلاب
  کارگر شمالی، فرصت شیرازی
 • ایستگاه اتوبوس پارک
  دکتر فاطمی، حجاب
 • ایستگاه اتوبوس ابوریحان
  کارگر جنوبی، جمهوری اسلامی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 10 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دبستان فردوسی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 10 دی ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دبستان فردوسی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دبستان فردوسی ندارد.
  neshan logo