info
عکس ایستگاه اتوبوس مجتمع ترنج
category

ایستگاه اتوبوس مجتمع ترنج محله میوه تره بار قدیم، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مجتمع ترنج

ایستگاه اتوبوس مجتمع ترنج (ایستگاه اتوبوس) در محله میوه تره بار قدیم یزد و بلوار خلیج فارس، بلوار شهیدان گلدانساز واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع ترنج، خودپرداز بانک صادرات، سوپر مارکت بهشت، مجتمع ترمه (بسیجیان نعیم آباد) و دبستان دخترانه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مجتمع ترنج یزد

ایستگاه اتوبوس مجتمع ترنج یزد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد است که در محله شهرک مسکن مهر قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار خلیج فارس، بلوار شهیدان گلدانساز قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مجتمع ترنج یزد عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مجتمع ترنج یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مجتمع ترنج واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس منابع طبیعی
  منابع طبیعی، نرسیده به آیت الله علاقه بند
 • ایستگاه اتوبوس قوه قضاییه
  بلوار صحرا، بلوار آیت الله مدرس
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان مرتاض
  بلوار آیت الله مدرس، نرسیده به محمدعلی رضاپور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مجتمع ترنج اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مجتمع ترنج در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مجتمع ترنج ندارد.
  neshan logo