info
عکس سوپر مارکت خلیج پارسی
category

سوپر مارکت خلیج پارسی محله بلوار ابوذر - آهنگ، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر مارکت خلیج پارسی

سوپر مارکت خلیج پارسی (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله بلوار ابوذر - آهنگ تهران و خیابان ده حقی(آهنگ) واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنجاه و دو سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله بلوار ابوذر - آهنگ تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بستنی ایتالیایی ژلینو اصل، کافه گندم، هیولاویچ، شیرینی سرای حبیب و بازار گوشت مهدی قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت خلیج پارسی واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت
  بزرگراه بسیج، زمزم، ربذه شمالی، بین میر جعفری و میرزا آقایی
 • سوپر مارکت برادران بهشتی
  بزرگراه محلاتی، علامه امینی، بهشت دوم
 • سوپر مارکت دیاموند
  بزرگراه بسیج، غلامحسین ترابی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حمید آقائی (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت خلیج پارسی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت خلیج پارسی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت خلیج پارسی ندارد.
  neshan logo