info
عکس تشک پی یر شعبه امیرکبیر
category

تشک پی یر شعبه امیرکبیر محله گلستان، تهران

فروشگاه کالای خواب
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی تشک پی یر شعبه امیرکبیر

تشک پی یر شعبه امیرکبیر (فروشگاه کالای خواب) در محله گلستان تهران و خیابان امیرکبیر واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنج کالای خواب در محله گلستان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع طلا و جواهر برلیان و همچنین پیتزا گلها، فروشگاه افق کوروش، شیرینی فروشی امیرکبیر، کلینیک دندانپزشکی صدف و سالن زیبایی و مراقبتی بهاره بمان قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های کالای خواب که در محدوده تشک پی یر شعبه امیرکبیر واقع شده‌اند:

 • تشک برمن
  مهدوی کنی، امیرکبیر، بین سی و پنج متری گلها و گلناز
 • تشک رومینا
  مهدوی کنی، امیرکبیر، بین سی و پنج متری گلها و گلناز
 • تشک آدونیس
  مهدوی کنی، امیرکبیر، بین سی و پنج متری گلها و گلناز
 • تشک زست گلستان
  (4.0)
  هوانیروز، سی و پنج متری گلها، بین یاس ششم و یاس هفتم
 • فروشگاه تشک مورن
  (4.0)
  هوانیروز، سی و پنج متری گلها، بین یاس چهارم و یاس پنجم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حبیب ترکمن (شهریار سطح ۱۰ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تشک پی یر شعبه امیرکبیر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تشک پی یر شعبه امیرکبیر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تشک پی یر شعبه امیرکبیر ندارد.
  neshan logo