عکس تعاونی مصرف کارکنان مخابرات اصفهان
مشاهده در نقشه نشان
category

تعاونی مصرف کارکنان مخابرات اصفهان (اصفهان)

فروشگاه زنجیره‌ای
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، صیاد شیرازی، حسن قربانی، بین انقلاب و دوازده بهمن

موقعیت تعاونی مصرف کارکنان مخابرات اصفهان یکی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای خوب منطقه را به همراه آدرس تلفن و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

تعاونی مصرف کارکنان مخابرات اصفهان (فروشگاه زنجیره‌ای) در اصفهان و خیابان حسن قربانی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی استخر مروارید فرهنگیان اصفهان، باشگاه خبرنگاران جوان، هنرستان تربیت بدنی شکرانی، هلدینگ کسا و باشگاه صدر اصفهان قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای خوب این منطقه می‌باشد.


درباره فروشگاه تعاونی مصرف کارکنان مخابرات اصفهان

برای رفتن به فروشگاه تعاونی مصرف کارکنان مخابرات اصفهان باید به شهر اصفهان، و خیابان حسن قربانی بروید. برای به دست آوردن هرگونه اطلاعات در مورد این فروشگاه می‌توانید با شماره تلفن آن (03132666000) تماس بگیرید. فروشگاه تعاونی مصرف کارکنان مخابرات اصفهان یکی از فروشگاه‌های خوب خیابان حسن قربانی است. فروشگاه افق کوروش، جانبو و فروشگاه های همواره تخفیف افق کوروش فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.


چطور به فروشگاه تعاونی مصرف کارکنان مخابرات اصفهان برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه تعاونی مصرف کارکنان مخابرات اصفهان می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس قوامين قرار دارد. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه تعاونی مصرف کارکنان مخابرات اصفهان مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه تعاونی مصرف کارکنان مخابرات اصفهان دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اصفهان، اصفهان، صیاد شیرازی، حسن قربانی، بین انقلاب و دوازده بهمن

تلفن تماس: 03132666000


سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده تعاونی مصرف کارکنان مخابرات اصفهان واقع شده‌اند:

 • فروشگاه افق کوروش
  لاهور، بلال غربی، بین خداداد و نکته دان
 • جانبو
  هشت بهشت شرقی، بین مرتضوی و بهشتی
 • فروشگاه های همواره تخفیف افق کوروش
  لاهور، مروج، حسینی
 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو
  رکن الدوله شرقی، بین صیاد شیرازی و احسان اول
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط yones62rafati (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تعاونی مصرف کارکنان مخابرات اصفهان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  فروشگاه زنجیره ای

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد تعاونی مصرف کارکنان مخابرات اصفهان

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   BARSA55
   جمعه 22 اسفند ماه 1399

   مکانی بزرگ دارای پارکینگ اختصاصی تنوع خوب اجناس وقیمت پایین تر ماتصفیه آب خریدیم خیای خوب بود.

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تعاونی مصرف کارکنان مخابرات اصفهان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تعاونی مصرف کارکنان مخابرات اصفهان ندارد.
  neshan logo