info
عکس تعمیرات مبلمان پرند
category

تعمیرات مبلمان پرند محله فاز صفر، پرند

فروشگاه مبلمان

درباره‌ی تعمیرات مبلمان پرند

تعمیرات مبلمان پرند (فروشگاه مبلمان) در محله فاز صفر شهر جدید پرند و خیابان کلات نادری واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع اسکای ولث و همچنین مجتمع مسکونی کیسون، سالن زیبایی مهسا جمشیدی، پیرایش گاه بهزاد، نانوایی سنگک و املاک آتا قرار گرفته است.

درباره فروشگاه تعمیرات مبلمان پرند

فروشگاه تعمیرات مبلمان پرند در شهر پرند، محله فاز صفر، واقع شده است. برای به دست آوردن هرگونه اطلاعات در مورد این فروشگاه می‌توانید با شماره تلفن آن (09120651926) تماس بگیرید. فروشگاه تعمیرات مبلمان پرند یکی از فروشگاه‌های خوب محله فاز صفر است و مشتریان زیادی دارد.

چطور به فروشگاه تعمیرات مبلمان پرند برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه تعمیرات مبلمان پرند را انتخاب کنید. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه تعمیرات مبلمان پرند رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. عکس‌هایی از این فروشگاه را می‌توانید در ادامه ببینید. اگر از فروشگاه تعمیرات مبلمان پرند تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.
ایستگاه‌های نزدیک به تعمیرات مبلمان پرند


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مصیب احمدی (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تعمیرات مبلمان پرند اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد تعمیرات مبلمان پرند در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تعمیرات مبلمان پرند ندارد.
neshan logo