info
عکس کلیشه سازی آریانمهر
category

کلیشه سازی آریانمهر محله افسریه جنوبی، تهران

کارگاه و مرکز ارائه خدمات صنعتی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی کلیشه سازی آریانمهر

کلیشه سازی آریانمهر (کارگاه و مرکز ارائه خدمات صنعتی) در محله افسریه جنوبی تهران و خیابان غفاری - یازدهم واقع شده است. این مرکز یکی از بیست و دو خدمات و کارگاه صنعتی در محله افسریه جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد جامع افسریه، تالار پذیرایی گلهای زندگی، درمانگاه دندانپزشکی پرتو مهر، سوپر مارکت مروارید و کلیشه سازی آریامهر قرار گرفته است.
سایر کارگاه‌ها و مراکز ارائه‌دهنده خدمات صنعتی که در محدوده کلیشه سازی آریانمهر واقع شده‌اند:

 • نجاری
  بزرگراه بسیج، تاجبندان - دوازدهم
 • کارگاه آهنگری
  بزرگراه بسیج
 • آسانسور پیمان
  بزرگراه بسیج
 • خمکاری و برشکاری سهرابی
  بزرگراه بسیج، کوی اول
 • اهنگری
  بزرگراه بسیج، احمدی، حقیقت - هشتم، بین 15 متری سوم و بلوار نیکوعمل
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کلیشه سازی آریانمهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کلیشه سازی آریانمهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کلیشه سازی آریانمهر ندارد.
  neshan logo