info
عکس پرده و کالای خواب اطلسی
category

پرده و کالای خواب اطلسی محله امجدیه - خاقانی، تهران

فروشگاه کالای خواب
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پرده و کالای خواب اطلسی

پرده و کالای خواب اطلسی (فروشگاه کالای خواب) در محله امجدیه - خاقانی تهران و خیابان مرز محله واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امام سجاد (ع) ناجا، موزه عکسخانه شهر و پاساژ پارسی و همچنین مهمانپذیر سلام تهران، قهوه ملو، دیزی بهار، بستنی رفعتی و داروخانه بهارستانی قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های کالای خواب که در محدوده پرده و کالای خواب اطلسی واقع شده‌اند:

 • کالای خواب بختیاری
  شریعتی، بین حقوقی و مشایخی
 • کالای خواب خوابالو
  سهروردی جنوبی، بهار شیراز
 • کالای خواب لواسانی
  (5.0)
  سهروردی جنوبی، بهار شیراز، بهار شمالی، یارمند
 • تشک پرخواب
  (5.0)
  سمیه، بین تباتبایی و بهار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط haanaah (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پرده و کالای خواب اطلسی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پرده و کالای خواب اطلسی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پرده و کالای خواب اطلسی ندارد.
  neshan logo