info
عکس آبمیوه بستنی کریستال
category

آبمیوه بستنی کریستال محله سلسبیل شمالی، تهران

بستنی و آبمیوه فروشی
4.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی آبمیوه بستنی کریستال

آبمیوه بستنی کریستال (بستنی و آبمیوه فروشی) در محله سلسبیل شمالی تهران و خیابان نواب صفوی واقع شده است. این مکان یکی از دوازده آبمیوه و بستنی در محله سلسبیل شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان و زایشگاه اقبال و پاساژ آیدین و همچنین آموزشگاه کاشت ناخن شیماشریف، کافه بام، آکواریوم دلسا، داروخانه دکتر رزیتا رنجبر و نانوایی بربری نوروزی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو شهید نواب صفوی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده آبمیوه بستنی کریستال واقع شده‌اند:

 • آبمیوه و بستنی کولاک
  بزرگراه نواب صفوی، مرتضوی، بین یزدی و لطفی
 • برارپور
  امام خمینی، قصرالدشت، هیزمی آرانی
 • آبمیوه ویتامینه آوازه
  امام خمینی، قصرالدشت، بین جهانشیری و آل بویه
 • پاتوق
  نواب صفوی، دامپزشکی، شهیدی
 • آبمیوه ویسنا
  آزادی، رودکی جنوبی، بین بهروز و فرج اللهی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 15 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آبمیوه بستنی کریستال اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 15 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آبمیوه بستنی کریستال در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آبمیوه بستنی کریستال ندارد.
  neshan logo