info
عکس بوستان وصال
category

بوستان وصال اصفهان

درباره‌ی بوستان وصال

بوستان وصال (پارک) در اصفهان و خیابان شهید محمد مثقالی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار مرکزی گل و گیاه شهرداری اصفهان (همدانیان) و همچنین مرکز آموزش شماره 8 جهاد دانشگاهی، نانوایی، انجمن صنفی مسئولین فنی و ناظرین بهداشتی دامپزشکی، حبوبات و خشکبار مهدی و تعویض روغن محمد قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بوستان وصال اصفهان

بوستان وصال اصفهان در شهر اصفهان محله همدانیان قرار دارد. این پارک در آدرس دقیق استان اصفهان، اصفهان، جی غربی، شهید مثقالی، شهید محمد مثقالی، بین سلمان و فروردین قرار دارد. بوستان وصال اصفهان را می‌توانیم یکی از بهترین مکان‌های تفریحی محله همدانیان شهر اصفهان بدانیم. از جمله فست فودها و رستوران‌های خوبی که در اطراف این پارک قرار دارند، می‌توان به فود کورت اصفهان سیتی سنتر، رستوران شهرزاد، رستوران شب نشین، رستوران سنتی حاج اسماعیل چلویی و رستوران جارچی باشی اشاره کرد. مراکز تفریحی دیگری مثل باغ پرندگان ناژوان، کاخ و عمارت هشت بهشت و پارک آبی آبسار اصفهان هم در محدوده بوستان وصال اصفهان قرار دارند.

چطور به بوستان وصال اصفهان برویم؟

اگر می‌خواهید در کاهش آلودگی هوا موثر باشید، می‌توانید برای رفتن به این پارک از حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید. ایستگاه اتوبوس نیرو نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به بوستان وصال اصفهان است. اگر می‌خواهید بهترین مسیر رسیدن به این پارک را پیدا کنید، از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید. با استفاده از نقشه نشان شما می‌توانید اطلاعات خوب دیگری هم به دست آورید. مثلاً لوکیشن دقیق بوستان وصال اصفهان روی نقشه را مشاهده کرده و مسیریابی پیاده، با دوچرخه، با اتوبوس یا مترو را پیدا کنید و نظر کاربران دیگر در مورد این مکان را بخوانید.

تصاویر این پارک را در ادامه می‌بینید. آدرس دقیق و نزدیک‌ترین ایستگاه‌ها به بوستان وصال اصفهان را هم در ادامه می‌بینید. اگر شما هم به این پارک سری زدید، حتماً نظرتان را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر پارک‌های که در محدوده بوستان وصال واقع شده‌اند:

 • پارک رشحه
  صیاد شیرازی، دکتر مفتح شرقی
 • پارک جانبازان
  (5.0)
  نیرو، گلها، فجر دوازدهم
 • پارک خرم
  (5.0)
  هشت بهشت شرقی، خرم
 • بوستان ایمان
  (5.0)
  خواجه عمید، ایمان، تقاطع قیصر
 • پارک شهید طرفه نژاد
  (4.0)
  خواجه عمید، شهید طرفه نژاد، فروتن
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مهدی (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بوستان وصال اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بوستان وصال در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بوستان وصال ندارد.
  location استان اصفهان، اصفهان، جی غربی، شهید مثقالی، شهید محمد مثقالی، بین سلمان و فروردین
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo