info
عکس ایستگاه اتوبوس یاسین
category

ایستگاه اتوبوس یاسین (محله پاسداران، حمیدیا)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس یاسین

ایستگاه اتوبوس یاسین (ایستگاه اتوبوس) در محله پاسداران حمیدیا و بلوار پاسداران واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنجاه و پنج ایستگاه اتوبوس در محله پاسداران حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پوشاک دشتی، مسجد امام حسن مجتبی، فروشگاه افق کوروش، کامپیوتر دیتاسیستم یزد و لاستیک برند قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس یاسین حمیدیا

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر حمیدیا، ایستگاه اتوبوس یاسین حمیدیا است که در محله پاسداران قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار پاسداران، بین پاسداران 31 و 33 قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس یاسین حمیدیا عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف حمیدیا دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس یاسین حمیدیا مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده یاسین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مرکز تحقیقات
  بلوار شهید قندی
 • ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین رحمت آباد
  بلوار شهید دشتی، بین دشتی 84 و 86
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس یاسین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس یاسین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس یاسین ندارد.
  neshan logo